Rrip dhe qafore me dizajn per qen

  • Oferta
  • Lek 1,500.00
  • Çmimi i zakonshëm Lek 2,000.00
Taksat e përfshira. Kosto e dërgesës përllogaritet gjatë arkëtimit.


Rripi se bashku me qaforen me dizajn per qen eshte nje produkt shume i kerkuar nga klientet tane fale butesise se materialit perberes si dhe komfortit dhe rehatise qe ofron per qafen e mikut tuaj me 4 putra por dhe per doren tuaj njekohesisht.

Eshte mjaft praktik ne perdorim, miqesore me lekuren e mikut tuaj me te mire dhe terheqese per syrin fale dizajnit qe ka tek qaforja por edhe stampimit te shenjes se putres pergjate gjithe gjatesise se rripit.